Yerli Kripto Para Sikke’den Bedava SKK

Yerli Kripto Para Sikke’den Bedava SKK

Blokzinciri (Blockchain) teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte hemen hemen her gün yeni bir coin piyasaya çıkıyor. Bu yeni coinlere Nisan’da satışı başlanacak olan yerli coin Sikke dahil oldu.

Ocak ayında  çalışmaları biten Sikke, Şubat ayında cüzdan yazılımını da bitirerek Nisan ayında borsaya açılmak üzere kullanıma sunuldu. Sikke isminin ayrı bir özelliği var. Sikke nasıl kullanılan ilk paraysa günümüzde ki Sikke de ilk yerli kripto para birimi özelliğini taşıyor.

Blockchain Nedir?

Bu defterin her bir birimi bir “blok” niteliğindedir ve bu bloklar, oluşturuldukları sırayı hiç bozmadan dizilirler. Yani defterdeki her bir sayfa gibidirler. Bir sayfanın sırasını değiştirmek mümkün olmadığı gibi, ortak köke bağlı blok zinciri halkalarının yerini de değiştirmek mümkün değildir.

Bu sistemin bazı özellikleri ve girdileri ile çıktıları arasında önemli ilişkiler bulunuyor.

Öncelikle birbirine güvenmeyen fakat aralarında maddi bir ilişkinin zorunlu olduğu iki insan ya da şirket düşünün. Para miktarı büyüyebilir ya da küçülebilir. Sonuç olarak, para aktarımını dijital ortamda yapmak, güven sorununu ortaya çıkartır.

Ancak Block Zincirleri, sahip oldukları yüksek güvenlik özellikleri ve şifreleme yöntemleri sayesinde mevcut yöntemlerle kırılamıyorlar. Bunun için kuantum bilgisayar sistemlerinin yaygınlaşması ve güvenlik önlemlerinin hiç geliştirilememesi gerekiyor. Ki bu durum da, böylesine yüksek ticaret hacmine sahip bir piyasa için zor bir ihtimal.

Başlangıç Avantajları

Sikke kripto dünyasına katılıp, para kazanmak için ilk adımınızı kayıt olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düzenlenen kampanyaları web sitesinden takip edebilir, gerekli kampanyalar üzerinden alış verişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir çok borsa da olduğu gibi Sikke’de bizlere kazanmamız için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Ön Satış %50 İndirim Kampanyası!

Kazanç kapılarınızı aralamak için %50 indirim kampanyasında faydalanmanızı tavsiye ederim. Bu indirim oranı tanıtıma özel yapılmaktadır ve kısa bir süre sonra sona erecektir.

Diğer Kampanyalar

Diğer kampanyalar arasında çeşitli ödüllendirmeler bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse satış ortaklığı gibi çeşitli ödüllendirmeler bulunmaktadır. Bu ödüllerden yararlanabilmek için Sikke platformuna üye olmamız gerekmekte.

Avantajları Nelerdir?

 • Çok Hızlı: Dünyanın neresinden olursa olsun sikke göndermek ve almak en fazla 1sn sürer!
 • %100 İşlem Onayı: Sikke ağında bir işleme onay vermek için %100 oy birliği sağlanmalıdır.
 • Bekleme Yok: Bir işlemin kesinleşdiğinden emin olmak için altı işlem daha beklemeye gerek yok!
 • Tam Güvenlik: SikkeNet ağında; Anlık, Saatlık veya Günlük gönderim limiti tanımlanabilir.
 • Tam Gizlilik: Sikke RowBlockChain zincirinde işlemler; takip edilemez, geriye yürütülemez, değiştirilemez.
 • Anlık Bildirimler: Bir işlem anında kese kullanıcılarına anlık olarak realtime bildirim (Mail & Notification) gönderilebilir.
 • Callback URL: SikkeNet ağında; bir işlem sonucunun verileri belirtilen URL’ye realtime post edilebilir.
 • Ortak Kullanım: SikkeNet ağında; bir kese için tam veya izleme yetkili ortaklar atanabilir.
 • Kese On/Off: Keseler Kullanıma Açık veya Kullanıma Kapalı olarak kullanılabilir.
 • Sıcak/Soğuk: Keseler online ve Offline olarak kullanılabilir. Yedeklenebilir, yazdırılabilir.
 • Takma İsim: Keselere takma isim tanımlanabilir, İşletmeler özel kese isimleri kullanarak ödeme isteyebilir
 • Kese Tipleri: Sadece Giriş, Sadece Çıkış, Akıllı Kese vs. gibi çeşitli tiplerde keseler oluşturabilir
*** Yukarıdaki tüm özellikler SikkeNet ve RowBlockChain ağımızın uygulamalardan bağımsız özelliğidir. Yani hangi Keseyi (Web Kese, Mobil Kese, SikkeAPI vs.) kullanırsanız kullanın özellikler kesenin ve sikkenin özelliğidir.

Sikke Yol Haritası

yol haritası

Yerli Kripto Para Sikke

Sikke bir çok özelliği ile diğer bir çok kripto paralardan ayrılmaktadır. Sikke tasarlanırken; diğer kripto paraların aksine, sadece borsada işlem görmek için değil, uluslar arası bankacılık işlemlerinde ve günlük yaşantınızda bir ödeme aracı olacak şekilde kurgulandı. Bunun yanı sıra Akıllı Sözleşmeler, İşlem süresinin kısalığı ve özel güvenlik araçları ile sikke platformu dünyada bir ilki başarmayı hedefliyor.

Şu anada yatırıma açık alan Sikke aynı zamanda sınırlı bir süre için yeni dahil olan üyelerine de 10 Sikke (SKK) hediye ediyor. Sikke’ye üye olmak için aşağıda ki linke tıklayıp üye olabilirsiniz.

Buradan üye olabilirsiniz

[poet-badge]

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir