Astropay nedir? Nasıl alınır?

Astropay nedir? Nasıl alınır?

Astropay Kart’tan haberi olmayan ve kredi kartı kullanan birçok kişinin başına dolandırıcılık olaylarının geldiğine şahit olmuşsunuzdur. Şifrenizi ve kart bilgilerinizi ele geçiren bir kişi kredi kartınızın en üst limitine kadar kartınızı kullanabilir ve sizi büyük bir borcun altına sokabilir. Astropay ise dolandırıcılık riskine karşı geliştirilmiş olan bir ön ödemeli sanal karttır. Kısa süreler içerisinde istediğiniz miktarda paranın yüklü olduğu kartı satın alabilirsiniz. Kartta 16 haneli bir kart numarası ve 4 haneli bir CV kodu yer almaktadır. Bu yönüyle kredi kartına benzese de son derece güvenlidir ve yapılacak olan alışverişler sadece içindeki para miktarı ile sınırlıdır. Bu da güvenli ve hızlı bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabilmenizi sağlar.

Kartın Ne Gibi Avantajları Bulunmaktadır

Astropay kart satın alarak internette alışveriş yapmanız dolandırıcılara karşı önlem almanıza yardımcı olacaktır. 16 haneli kart kodu ve 4 haneli CV kodunu girerek internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl kullanım süresi olan kart alışveriş yapılacak olan miktara göre satın alınabilmektedir. Eğer internet üzerinden 10 dolarlık bir alışveriş yapacaksanız 10 $’lık bir Astropay kart satın alabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız tutar daha yüksekse 500 $’a kadar Astropay kart alarak alışveriş yapmanız mümkündür. Bu şekilde sadece alışveriş tutarınızın bulunduğu miktarda bir kart satın almış olursunuz.

Kart Nasıl Alınır?

Astropay kart satın alabileceğiniz birçok platform bulunsa da bu platformlar arasında da dolandırıcılar ve çok yüksek komisyon oranlarıyla kart satanlar bulunabilir. Alacağınız kart miktarına göre alışveriş yapabilir ve 10 dolardan 500 dolara kadar bulunan kartlardan birini satın alarak internet üzerinden ürün veya hizmet satın alabilirsiniz. Üstelik kartınızdaki tüm parayı kullanmadan kartınızdaki miktarı istediğiniz şekilde bölerek alışveriş yapabilirsiniz. Ucuz ve güvenilir bir şekilde kart satın almak için resmi bir kart platformunu tercih etmelisiniz.Bu nedenle en kaliteli ve en ucuz https://www.astropay.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Beğen  2
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir